Mikuláš nám tady po sobě nechal tři nové filmečky, a každý je pěkně z jiného soudku.

Kdo má zájem vidět Russella Crowa, v akci a to přímo v akci námořní, nenechá si jistě ujít nový film Petera Weira Master & Commander: Odvrácená strana světa V kuloárech se šušká, že Russella za roli kapitána Jacka Aubreye čeká další nominace na Oskara. Mno, o tom, zda je jeho výkon skutečně tak tobrý, se snad dozvíme z pera Vorvaně v následujících dnech.

Přiznám se bez mučení, že jsem neviděla ani jeden z předcházejících dílů Spy Kids. A tak mě zatím nijak neoslovuje ani třetí pokračování příhod dvou sourozenců Spy Kids 3D: Game Over. Tentokrát se s nimi divák vydává do prostředí jakési videohry a v 3D pohledu sleduje jejich boj s negativní postavou Toymakerem, kterého ztvárnil Sylvester Stallone.

Film Mezi námi děvčaty ukazuje jak to vypadá, když dojde k výměně duší (nebo tělesných schránek?) dospělé ženy a její pubertální dcery. Jamie Lee Curtis se najednou chová jako patnáctiletá školačka a její dceru Lindsay Lohan osvítí duch dospělosti. Inu, kritiky slibují prý docela dobrou komedii.


Autor článku:
filmon