Není co řešit. Je sice fakt, že tenhle týden má premiéru několik filmů, ale jen na jediný z nich se bude za rok vzpomínat – na film Kill Bill 2. A možná i za dvacet let… A už zítra si na tohle dílko budete moci na tomto místě přečíst recenzi (recenze na Kill Bill 2).

Kill Bill 2

Nevěstě zbývá na jejím seznamu smrti ještě několik neškrtnutých jmen. Dostane se až k tomu poslednímu, Billovi, a poradí si s ním?

Režie: Quentin Tarantino, v hlavních rolích: Uma Thurmann, David Carrandine, Chia Hui Liu, Daryl Hannah, USA 2003, 120 minut.

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Pokračování poněkud slaboduchého prvního dílu? No, to bude asi mooooc hezký…

Režie: Raja Gosnell; v hlavních rolích: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Seth Green, Tim Blake Nelson. USA 2004, 88 min.

Dvanáct do tuctu

Rodinná komedie o sportovním trenérovi Tomovi Bakerovi. Hraje v tom Steve Martin, takže se kinu vyhněte velkým obloukem.

Režie: Shawn Levy, v hlavních rolích: Steve Martin, Bonnie Hunt, Tom Welling, Hilary Duff. USA 2003, 95 minut.

Zloděj životů

Hlavní hrdinkou, agentka FBI, odbornice na vypracovávaní psychologických profilů zločinců, řeší v Montrealu sériové vraždy. A je nutno podotknout, že neobvyklé vraždy. Vrah si totiž vždy přebere identitu své oběti…

Režie: D. J. Caruso, v hlavních rolích: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Oliviver Martinez, Tcheky Karyo, Gena Rowlands. USA 2004, 103 minut.


Autor článku:
bart