Kinomol. cz pro vás připravil úžasnou soutěž, ve které budete každý den hádat, ze kterých zahraničních filmů pocházejí uveřejněné postavy. Vítěz bude samozřejmě po zásluze potr… ehm, odměněn!

Pravidla soutěže:

Vybrali jsme pro vás 30 postav ze zahraničních filmů a chceme po vás, abyste si namáhali své mozkové závity a přemýšleli, z jakých filmů pocházejí.

Každý den mezi 1. a 30. červnem se na naší stránce (vpravo nahoře) objeví jméno nové postavy. Za každou postavu bude stanoveno obodování podle náročnosti (1 až 3 body).

Pomocí uveřejněného formuláře nám napište, v jakém filmu se postava vyskytuje. Kromě vaší odpovědi uveďte prosím emailovou adresu jako kontaktní údaj. Nebudeme s ní nijak pracovat, ani ji nebudeme uveřejňovat při vyhlašování výsledků. Pod tímto emailem se budou v naší databázi pouze sčítat body za vaše odpovědi.

Odpověď si dobře rozmyslete; jestliže z vaší adresy obdržíme více odpovědí za den, počítáme pouze první odpověď. Jaké informační zdroje použijete, je plně na vás.

Kdo bude mít za měsíc nejvíce správných odpovědí, vyhrává úžasné a originální (jak jinak :-)) tričko Kinomol.cz a k tomu jedno DVD dle našeho despotického výběru . Další (minimálně) čtyři nejlepší rovněž získají tričko.

Jakýkoliv dotaz (nejen) k soutěži rádi odpovíme na redakčním emailu redakce @ kinomol.cz.

Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Kinomol.cz. Kdo bude odhalen, bude bez milosti odsouzen ke psaní jedné recenze týdně navíc po dobu jednoho měsíce. Navíc musí všechny ostatní členy redakce titulovat „velký šéfe“ a na požádání jim vařit kafe a čistit boty.

Howgh!

Autor článku:
bart